info@inotr.com.tr +90 216 709 21 41

Dijital Yapılandırma

Sizlere neler sunuyoruz...

ANALİZ

Firmanız ve hitap ettiğiniz pazar analizleri gerçekleştirilerek, dijital yolculuğunuza en doğru şekilde hazırlıkları sağlıyoruz.

SEO

Analizler ışığında, web sitenizin Google dostu ve hedeflere uygun şekilde kod ve içerik SEO çalışmasını gerçekleştiriyor ve Google platformlarında kayıtlarını sağlıyoruz.

ADWORDS

Ürün/Hizmet, bölge, kullanıcı veya müşteri, anahtar kelime gibi bir çok analiz çalışmasının sonucu olarak, Kampanya, Reklam Grupları, verimliliği en yüksek, maliyeti optimize şekilde oluşumu gerçekeştiriyoruz.

SOSYAL MEDYA

Sokaklar ve caddeler ve pazarlar... Şimdilerde kullanıcıların uğrak yerleri Sosyal mecralar... Kimliğinizi en doğru şekilde yansıtarak, hesap oluşumları, içerik entegrasyonları, tasarımları ve ilk paylaşımlarınız ile kullancıların dikkatini çekebilecek ve doğru tekniklerle yer almanızı sağlıyoruz.

Dijital Operasyon

Dört adımda gerçekleştirilecek Pazarlama Operasyon Hizmeti ile, reklamlarınıza ivme kazandırın.

Planlama

Konsept

Anahtar Kelime

Kampanya

Paylaşım

Operasyon

SEO Backlink

Reklam Grupları

Sosyal İçerik

Yayın

Yayın

Günlük Kontroller

Geri Bildirim ve Aksiyonlar

Davet - Etkileşimler

Raporlama

SEO Sıra Raporu

Kampanya Raporu

Sosyal Medya İstatistikleri

Analytics - Geri Dönüşümler

 • Kale Kaizen

  "Kale Mühendislik olarak bir çok büyük projeye imza atan firmamız, yenilenen yüzü ile dijital dönüşüm aşamasında bizi tercih etti."

 • Uğur Anadolu Lisesi

  "Özel Maltepe Uğur Anadolu Lisesi Kurumu, Web Sitesi ve Android / IOS Radyo Uygulaması Hizmetleri için bizi tercih etti."

 • Mert Spor

  "Sektörünün lider üreticilerinden olan Mert Spor, yeni web sitesi çalışmasının çözüm ortaklığı için bizi tercih etti."

 • Garanti Yalıtım

  "Su Yalıtımı ve İzolasyon Sektöründe yeni açılan bir firma olan Garanti Yalıtım, dijital dönüşüm projesiyle çıktığı yolda bizi tercih etti."

 • Mİ İnşaat - Zekeriyapark

  "Zekeriyapark Projelerini tek bir çatı altında birleştirerek dijital dönüşüm projesi kapsamında tüm web platform çalışmalarını gerçekleştirdik."

Proje İhtiyaçlarınız İçin, Uzmanlarımızdan Randevu Talep Edin.

TALEP FORMU
© 2018
by inotr