info@inotr.com.tr +90 216 706 10 16

Dijital Yapılandırma

Sizlere neler sunuyoruz...

ANALİZ

Firmanız ve hitap ettiğiniz pazar analizleri gerçekleştirilerek, dijital yolculuğunuza en doğru şekilde hazırlıkları sağlıyoruz.

SEO

Analizler ışığında, web sitenizin Google dostu ve hedeflere uygun şekilde kod ve içerik SEO çalışmasını gerçekleştiriyor ve Google platformlarında kayıtlarını sağlıyoruz.

ADWORDS

Ürün/Hizmet, bölge, kullanıcı veya müşteri, anahtar kelime gibi bir çok analiz çalışmasının sonucu olarak, Kampanya, Reklam Grupları, verimliliği en yüksek, maliyeti optimize şekilde oluşumu gerçekeştiriyoruz.

SOSYAL MEDYA

Sokaklar ve caddeler ve pazarlar... Şimdilerde kullanıcıların uğrak yerleri Sosyal mecralar... Kimliğinizi en doğru şekilde yansıtarak, hesap oluşumları, içerik entegrasyonları, tasarımları ve ilk paylaşımlarınız ile kullancıların dikkatini çekebilecek ve doğru tekniklerle yer almanızı sağlıyoruz.

Dijital Operasyon

Dört adımda gerçekleştirilecek Pazarlama Operasyon Hizmeti ile, reklamlarınıza ivme kazandırın.

Planlama

Konsept

Anahtar Kelime

Kampanya

Paylaşım

Operasyon

SEO Backlink

Reklam Grupları

Sosyal İçerik

Yayın ve Takip

Yayın

Günlük Kontroller

Geri Bildirim ve Aksiyonlar

Davet - Etkileşimler

Raporlama

SEO Sıra Raporu

Kampanya Raporu

Sosyal Medya İstatistikleri

Analytics - Geri Dönüşümler

  • Yusufeli Güvenlik

    "Uzun yıllar güvenlik sistemleri sektöründe hizmet vermekte olan Yusufeli Güvenlik firması da artık dijital dönüşüm projesi kapsamında çözüm ortağımız olarak dijital pazarda kendine ciddi bir yer edinmiş oldu.

  • Garanti Yalıtım

    "Su Yalıtımı ve İzolasyon Sektöründe yeni açılan bir firma olan Garanti Yalıtım, dijital dönüşüm projesiyle çıktığı yolda bizi tercih etti."

  • Mİ İnşaat - Zekeriyapark

    "Zekeriyapark Projelerini tek bir çatı altında birleştirerek dijital dönüşüm projesi kapsamında tüm web platform çalışmalarını gerçekleştirdik."

Merak Ettikleriniz İçin...

Dijital çözümlerimiz ile alakalı merak ettikleriniz veya talepleriniz varsa, aşağıdaki butondan form ile bize ulaşabilirsiniz. Müşteri hizmetlerimiz en kısa sürede size geri dönüşte bulunacaktır.

TALEP FORMU
© 2018
by inotr